EMSA Türkiye 2020 Ulusal Sonbahar Kurultayı Katılımcı Kayıt Formu

Değerli EMSA Türkiye Üyeleri,

28-29 Kasım tarihlerinde zoom platformu üzerinden çevrimiçi olarak düzenleyeceğimiz EMSA Türkiye 2020 Ulusal Sonbahar Kurultayı katılımcı kayıtlarının an itibariyle açıldığını sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

EMSA Türkiye 2020 Ulusal İlkbahar Kurultayı katılımcılarımızla beraber EMSA Türkiye’nin geleceği için çalışmaya devam edeceğimiz çevrimiçi bir kurultay organize edebilmemiz için ilişkin iletide yer alan “Katılımcılar için Davranış Kuralları Sözleşmesini” dikkatle okumanız hepimiz için önem taşımaktadır. Bu sözleşme tüm katılımcılar için geçerlidir. Aynı zamanda “Kurultay Ajandamıza” ilişkin ileti üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kayıt formunu 2 Kasım Cuma Günü, TSİ 23.59’a kadar doldurabilirsiniz.

Katılımcı seçim prosedürünün sona ermesinin ardından Kapasite Geliştirme Departmanımızın oluşturacağı iletişim grupları aracılığıyla gereken tüm teknik detayları paylaşacak ve katılımcılarımıza destek sağlayacağız.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda event.asst@emsa-turkey.org ve capacity@emsa-turkey.org e-posta adresleri üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katılımcı kayıt formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

EMSA Türkiye Çalışma Grubu Başvuru Formu

Çok değerli EMSA Türkiye üyeleri,

Bildiğiniz üzere, Çalışma Grupları (ÇG) EMSA Türkiye’nin mevcut eksiklerini gidermek veya işleyişi geliştirmek üzere kurulan ekiplerdir. ÇG’ler her sene EMSA Türkiye Yönetimi veya siz EMSA’iler tarafından konusu ve çalışma prensipleri belirlenerek bu form üzerinden yapılan başvurular sonucunda açılabilmektedir. Formun ilerleyen bölümünde karşılaşacağınız soruları cevaplayarak ve tahmini bir eylem planını formdaki ilgili alana ekleyerek EMSA Türkiye bünyesinde dilediğiniz bir ÇG’nun açılması için başvuruda bulunabilir ve dilerseniz bu ÇG’nin koordinatörlüğü için de motivasyonunuzu iletebilirsiniz.

Çalışma Grubu Eylem Planı Taslağı’na buradan ulaşabilirsiniz.

Başvurunu formunu göndermeniz üzerine, Ulusal Yönetim muhtemel soru işaretleri ve detaylar konusunda görüşmek üzere size ulaşacaktır. Bu görüşmenin ardından da, başvurusunu gerçekleştirmiş olduğunuz ÇG’nin açılması konusunda Ulusal Yönetim ve ilgili Ulusal Takım üyeleri karara varmaya çalışacaktır.

Sorularınız ve tereddütleriniz için internal@emsa-turkey.org adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

EMSA Türkiye Çalışma Grubu Başvuru Formu’na buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KAPAT