EMSA TÜRKİYE EĞİTİM VERİTABANI VE EĞİTMEN İLETİŞİM AĞI KATILIM DÖNEMİ

EMSA Türkiye’nin eğitim alanında yürüttüğü tüm faaliyetlerden haberdar olmak, eğitmen çağrılarını takip edebilmek ve yakın gelecekte kullanıma açılacak Eğitim Veritabanına erişebilmek adına EMSA Türkiye Eğitim Veritabanı ve İletişim Ağı Katılım Dönemi‘nde başvuru yapabilirsiniz.
 
İlgili formumuza bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.

Tüm sorularınız için Kapasite Geliştirme Departmanına ulaşabilirsiniz.


ÜÇÜNCÜ ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM DÖNEMİ - KATILIMCI BAŞVURULARI

EMSA Türkiye Kapasite Geliştirme Departmanı olarak tüm üyelerimizin faydalı bir zaman geçirebileceği “Çevrimiçi Eğitim” serisine aldığımız güzel geri bildirim ve istekler doğrultusunda devam ediyoruz.

 

Üçüncü Çevrimiçi Eğitim Dönemi oturumlarının detaylarını içeren bu katılım formunu 28 Mayıs saat 18.00’a kadar doldurabilirsiniz.

 

Tüm sorularınız için training.asst@emsa-turkey.org ve capacity@emsa-turkey.org e-posta adreslerine ulaşabilirsiniz.

 


İKİNCİ ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM DÖNEMİ - KATILIMCI BAŞVURULARI

Sosyal mesafe ve izolasyonun çok önemli olduğu bu günlerde hepimiz evde kaldığımız zamanı verimli değerlendirmeye çalışıyoruz. EMSA Türkiye Kapasite Geliştirme Departmanı olarak sizlerle beraber tüm üyelerimizin faydalı bir zaman geçirebileceği, hem sizlerin hem de katılımcıların eşsiz bir deneyim kazanabilecekleri “Çevrimiçi Eğitim” serisine aldığımız güzel geri bildirim ve istekler doğrultusunda devam ediyoruz.

 

II. Çevrimiçi Eğitim Döneminde gerçekleşecek oturumların detaylarını içeren bu katılımcı başvuru formunu 16 Mayıs 18.00’a kadar doldurabilirsiniz.

 


İKİNCİ ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM DÖNEMİ - EĞİTMEN ÇAĞRISI

Geliştirme Departmanı olarak aldığımız geri bildirim ve istekler sonucunda çevrimiçi eğitimlere devam etme kararı aldığımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çevrimiçi eğitim oturumlarının ikinci dönemi 16-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup bu oturumlara yönelik “Eğitmen Çağrımız” açılmıştır. İlgili iletiye Eğitmen İletişim Ağımızdan ulaşabilirsiniz.


ÇEVRİMİÇİ EĞİTİMLER - KATILIMCI BAŞVURULARI

Katılımcılarının sosyal becerilerini geliştirdiği ve büyük bir ilgi ile takip edilen eğitimlerimizi, EMSA Türkiye Kapasite Geliştirme Departmanı öncülüğünde çevrimiçi olarak da düzenleme kararı aldık. 

Bu doğrultuda eğitmenlerimizin belirlenmesinin ardından, topluluğumuzda bir ilk olarak, “EMSA Türkiye Çevrimiçi Eğitimleri” başlıyor!

Katılımcı başvuru formuna link üzerinden erişebilirsiniz.


ÇEVRİMİÇİ EĞİTİMLER - EĞİTMEN ÇAĞRISI

Sosyal mesafe ve izolasyonun önemli olduğu bu günlerde, zamanı verimli değerlendirmek adına, EMSA Türkiye Kapasite Geliştirme Departmanı olarak, “Çevrimiçi Eğitimlere” başlama kararı aldığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Çevrimiçi eğitim oturumlarına yönelik eğitmen çağrımız açılmış olup ilgili ileti ulusal eğitmen e-posta ağı ile paylaşılmıştır.‬


EĞİTMEN E-POSTA AĞI

EMSA Türkiye Ulusal Toplantıları ve EMSA Türkiye çatısı altında aktif eğitim oturumu içeren tüm fiziksel ve çevrimiçi toplantıların öncesinde açtığımız eğitmen çağrılarından EMSA Türkiye Eğitmen E-posta Ağına katılarak direkt olarak haberdar olabilirsiniz.

Eğitmen e-posta ağı, Eğitim Veritabanının bölümlerinden biridir.EĞİTMEN VERİTABANI

Eğitmen veritabanında EMSA Türkiye çatısı altında aktif olarak eğitim oturumları düzenlemeye aday eğitmenlerin bilgileri yer almaktadır.
 
Eğitmen veritabanı, Eğitim Veritabanının bölümlerinden biridir.ULUSAL EĞİTİM SİSTEMİ ÇALIŞMA GRUBU

EMSA Türkiye’ye eğitim sistemi ve ulusal eğitmen eğitimi kazandıracak olan Ulusal Eğitim Sistemi Çalışma Grubumuz kurulmuş olup üye alımı ile ilgili ileti FMO resmi e-posta adreslerine iletilmiştir. 

Herhangi bir sorunuz olması halinde Kapasite Geliştirme Departmanımıza ulaşabilirsiniz

 

İletişim :

  • training.asst@emsa-turkey.org
  • capacity@emsa-turkey.org
KAPAT