EMSA Türkiye Primum Dergisi, Kapasite Geliştirme Departmanı tarafından yürütmesi gerçekleştirilen, EMSA Türkiye’nin resmi yayın organıdır. Dergi içeriği EMSA Türkiye üyelerinin, EMSA Türkiye’nin partner öğrenci organizasyonlarının üyelerinin ve uygun görülen dış birimlerin katkılarından oluşur.


Primum Dergisi Sayı 01

Sevgili EMSA Türkiye ailesi,

 

EMSA Türkiye’nin ilk ve tek resmi dergisi olan PRIMUM’un birinci çevrimiçi sayısı yayınlandı! Buraya tıklayarak dergiye ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar!


BİRİNCİ ÇEVRİMİÇİ SAYI KATKI ÇAĞRISI

EMSA Türkiye Kapasite Geliştirme Departmanı ve Primum Dergisi Editör Takımının ortak çalışmalarıyla oluşturulan dergimizin birinci çevrimiçi sayısının teması “Başlangıç” olarak belirlenmiştir. 


Primum Dergisi Editör Takımı olarak birinci sayımızın katkı çağrısının an itibariyle açıldığını mutlulukla söylemek istiyoruz. 

 

Katkı çağrısı ile ilgili detaylı bilgiye bağlantı üzerinden  ulaşabileceğiniz formumuz ve  e-posta ağlarımız aracılığıyla erişebilirsiniz. 

 

Herhangi bir sorunuzda primum@emsa-turkey.org ve capacity@emsa-turkey.org e-posta adreslerine ulaşabilirsiniz.


BİRİNCİ ÇEVRİMİÇİ SAYI TEMASI : BAŞLANGIÇ

15 Mayıs Cuma günü sonlanan Primum Dergisi tema çağrısına 30’a yakın farklı cevap aldık. Editör takımı içerisinde yapılan toplantılar sonrasında ve değerli Kapasite Geliştirme Departmanı’nın oylamaları sonucunda Primum Dergisi’nin ilk temasının “Başlangıç” olarak seçildiğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hepimiz için ilkleri ifade eden dergimizde “Başlangıç” temasının hepimiz için oldukça anlamlı ve özel olduğuna inanıyoruz! 

Herhangi bir sorunuzda primum@emsa-turkey.org e-posta adresine ulaşabilirsiniz.


TEMA ÖNERİ ÇAĞRISI

Büyük bir heyecan ve motivasyonla çalışmalara başladığımız ilk sayımız için tema belirlenmesinde üyelerimizin önerilerini almak istiyoruz. 
Önerilerinizi e-posta ağına ilettiğimiz ve linkte yer alan form üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz!

Herhangi bir sorunuzda primum@emsa-turkey.org e-posta adresine ulaşabilirsiniz.


RESMİ HESAPLARIMIZ VE İLETİŞİM KANALLARIMIZ

EMSA Türkiye Primum Dergisi resmi hesapları aracılığıyla dergimize ilişkin tüm çağrılardan, duyurulardan ve yayınlardan haberdar olabilirsiniz.


PRIMUM DERGİSİ 2019-2020 EDİTÖR TAKIMI

PRIMIM DERGİSİ 2019-2020 EDİTÖR TAKIMI

Baş Editör: Özlem Altun

Süpervizör: Ertan Direnç

Düzenleme Ekibi: Emine Nur Avci, Esma Gözüngü, Murat Özkan, Nebil Umay

Denetleme Ekibi: Merve Çetin, Mert Can Güneş

Görsel Tasarım Ekibi: Selen Uzun

Primum Dergisi, Kapasite Geliştirme Departmanı tarafından yürütmesi gerçekleştirilen EMSA Türkiye’nin resmi yayın organıdır.

 

İletişim :

  • primum@emsa-turkey.org
  • publicrelations.asst@emsa-turkey.org
  • capacity@emsa-turkey.org
KAPAT
×

Sepet

Büyük bir özenle altyapısını hazırladığımız abonelik sistemi için bir kayıt ve giriş niteliği taşıyacak bu buton, sistem kurulana kadar kullanım dışı kalacaktır. 

Sabrınız ve hoşgörünüz için teşekkür ederiz.