Kapasite Geliştirme Departmanı tarafından yayımlanan ve periyodik olarak güncellenen EMSA Türkiye Ulusal Toplantı Kılavuzuna link üzerinden erişebilirsiniz.

EMSA Türkiye Ulusal Toplantı Kılavuzu, ulusal toplantılarımıza yönelik ev sahipliği adayları ve organizasyon komitelerinin kullanabileceği taslak dökümanları, ulusal toplantılar hakkında önemli bilgileri ve ilişkin tüzüksel enformasyonu içerir.

Herhangi bir sorunuz olması halinde Kapasite Geliştirme Departmanına, capacity@emsa-turkey.org e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

EMSA Türkiye Ulusal Toplantıları ev sahipliği sürecinde, adaylık başvurularınızı yaparken, organizasyon komitenizi kurarken, toplantı hazırlıklarını yaparken size önemli bir kaynak olmasını hedeflediğimiz EMSA Türkiye Ulusal Toplantı Kılavuzunu oluşturmaya başladık. 

Kılavuzumuzda yer almasını önerdiğiniz tüm döküman fikirlerinizi ve beklentilerinizi form üzerinden Kapasite Geliştirme Departmanına iletebilirsiniz. İlgili iletiye FMO resmi e-posta adreslerinden erişebilirsiniz.

 

İletişim :

  • event.asst@emsa-turkey.org
  • capacity@emsa-turkey.org
KAPAT